از همون اولشم از این رشته متنفر بودم از همون دوران دبیرستانی که دو واحد براش درس خوندم حالا به این پی برم که چرا روانم با این رشته روانی سازگار نیست خب راستم میگه
روان تحت اللفظیش میشه جاری یعنی چیزی که جاریه نمیشه منظور جسم رو گرفت چون جسم در یک مکان و زمان مشخص محبوسه پس جسم نیست یه چیزیه که یک جا بند نمیشه و نمیشه گفت اینجاست موقعی که برا طرح ولایت مشهد بودیم تو درس انسان شناسی میگفت روح تو جسم ما نیست در واقع متصله ( و همین موقع بود که به آهنگ متصل است اوی چاوشی پی برم ) به جسم هست چون یه چیز نامحدود نمیشه تو یه جسم محدود محبوس بشه پس روان منظور همون روحه خب آقای داروین گفتن که جسم ما از اول دو مولکول جرقه خوردن و شدن وزغ و بعدم شده میمون و بعدم شده انسان یکی نیس بهش بگه خب عزیز من این جرقه رو کی زده این مولکول رو کی خلق کرده اصن گیریم خلق شد و این بِشَری ک میگی طی این مدت شد بَشَر این بشر موقع خواب چرا تو خودش نیس ؟ بذگریم 
رشته کلام پاره پاره شد عصن از چیییی حرف میزدم آها روان
آقا گفتن ما روانشناسی میخونیم که شمارو درمان کنیم اونم با چی ؟ با قرص !!! عجب مایی که ثابت کردیم روان همون روحه رو میخوان با قرص درمان کنن انگار مث این میمونه که بگن با شمشیر داریم میریم به جنگ با ارواح
مسخرست نه ؟
خدا میگه و نفخت فیه من روحی من از خودم بهش دمیدم تا حیات یافته این انسان اونیکه شما میگید نیست این انسان جسم نیست این انسانو تو این دنیا نبینینش این انسان حقیقتش جای دیگس به این جسم درگیر نباشید 
پس برای درمان این روح و روان باید برایش نسخه ی آسمانی پیچید نه قرص و دوای ساخت آلمان 
من میتونم دکتر جسم رو هضم کنم اما این دیوانگانی که میرن درس فروید بی همه چیز رو میخونن و میان اسم خودشونو میزارن دکتر روانی نه!
در واقع اونیکه میاد و در نقد این متن مینویسه بی همه چیز خودتی نمیخوام بگم اون ماتریاله و به خدا اعتقاد نداره بلکه حتما و قطعا میگم ماتریاله و بویی از دین نبرده .

+تحت تاثیر فرا گرفته ی کتاب های شهید آوینی (رستاخیز جان و 10 تای دیگه ) و کتاب فکر آوینی جناب یامین پور صفحات وسط

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

brouilleur telephone wifi gps طراحی وب / سئو انجام تحلیل پایان نامه Spring girl وبلاگ دکتر عباسعلی قربان صباغ یادداشت های من درمان عسلي با دکتر زنبور