خیلیا الان تو حال دعان 

دستاشونو بردن به آسمون که خدا این مملکت و این مکان مقدس گربه گونه رو از لوث وجودی افراطی هایی که امروز رفتن جلو دوربین و گفتن گردنمون از مو باریک تره و همه ی تقصیراتو به گردن میگیریم پاک کنه میدان برا کسایی که منتظر همچین فاجعه ای بودن باز شده قششنگ تونستن نفرتی که تو وجودشونه رو ابراز کنند

مخصوصا کسایی که تو اینستا همچین حرفایی رو میزنن فالو کردم (نکرده باشمم میخونمشون) خیلی از کسایی که به اسم رفیق صداشون میکنم از این موارد اند بغض گلوی آدم چنگ میزنه و به چشای آدم فشااار میاره کاش منم یه فرد از اون هواپیما بودم

سلطنت طلب و دشمن خوشحال از این که همچین افرادی رو تو خاک ایران پرورش دادن و به منصه ی ظهور رسوندن تا جاشون تو کشور خالی نباشه

از صب منتظر شبکه شش بودم و توضیح سردار حاجی زاده که چه اتفاقی میفته و چطور میخواد توضیح بده

به ما میگن افراطی و بددهن

بذا بگن

بذا خودشونو خالی کنن 

میسوزم بخاطر این که سردار کار سربازو به عهده میگیره و خودشو جلو دوربین سرافکنده میکنه

کانالای خارجی و افرادی که خارج کشورن دارن کار ایران رو توجیه میکنن و میگن تو جو نظامی و جنگ بوده یا میگن درود بر شرفشون که به گردن گرفتن ولی افراد داخلی بدتر از دشمن بدتر از نیش صد ها هزار مار افعی 

ولی توجیه کردن این اتفاق مساویست با پشت کردن به فطرت خوبمون ( که خدا رو شکر اونم نداریم )

کاش خدا بخاطر حرفایی که زده شده و اتفاقایی که افتاد حلالمون کنه صرفا قصد و غرضمون دفاع از پسر بر حق علی ابن ابیطالب امام ای هست و بس

خدایا خودت درستش کن .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابدونی MRK سم مورچه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران حرف هایی برای گفتن هست Tom Danielle فناوری اطلاعات زیفا شورای دانش آموزی آموزشگاه کوثر و مریم وانان فروشگا فایل